Misja w Kamieńcu Podolskim – Ukraina

christelijke datingsite jongeren Marcowa misja w Kamieńcu Podolskim za nami! Pojechaliśmy (z Poznania 1000 km, z Warszawy 650 km) na weekend! Opowiedzieliśmy o Panu Jezusie! I wróciliśmy tak pełni radości i entuzjazmu, że tylko Duch Święty mógł być tego sprawcą:) Zaproszenie, które dostaliśmy w grudniu, kierowała do nas obecna w Kamieńcu grupa Odnowy w Duchu Świętym, a w lutym proboszcz Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa poprosił nas o pomoc w prowadzeniu rekolekcji parafialnych – było więc co robić. W piątek i w sobotę mówiliśmy do parafian o adoracji Najświętszego Sakramentu i o modlitwie w rodzinie, a w niedzielę po wszystkich mszach świętych dzieliliśmy się świadectwem naszego życia w bliskości Pana Jezusa. Nic skomplikowanego:) Spędziliśmy też dużo czasu z grupą Odnowy w Duchu Świętym. Modliliśmy się razem, rozmawialiśmy i dzieliliśmy się naszą obecnością we Wspólnocie Emmanuel. Ten czas zaowocował podjęciem przez nich bardzo konkretnych, dobrych postanowień.

incontri in rete Okazało się też, że po 16 godzinach podróży, odpoczynek wcale nie jest potrzebny i dzięki temu udało nam się zwiedzić kawałek miasta.

australia dating sites We wszystkich ludziach, miejscach, spotkaniach, rozmowach i powierzonych nam intencjach niech Pan Bóg będzie uwielbiony.

chat de rencontre